Ulf Trotzig oljemålning

263113

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, otydligt daterad, olja på duk, 113x161 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 9

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1427788
13 000
1421312
9 800
1421311
9 600
1421310
9 400
1421309
9 200

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.