Gustav Rudberg oljemålning

263111

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Röd stuga, signerad Rudberg, olja på duk, 85x94 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1427857
5 000
1427856
4 800
1427855
4 600
1427854
4 400
1426230
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.