Gustav Rudberg färglitografi

263110

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Båtar i dimma, signerad Gustav Rudberg, 173/260, färglitografi, 66x50 cm

Rum 9

Gustav Rudberg färglitografi

Budhistorik

2014-09-10 kl 18:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.