Gustav Rudberg färglitografier

263109

RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2) Segelbåt i hamn samt gårdsexteriör, signerade Gustav Rudberg, 235/300 samt 170/250, färglitografier, 20x20 resp. 20x27 cm

Fack 16

Budhistorik (7 bud)
1427982
600
1427941
550
1427718
500
1427935
450
1427718

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.