Skåp rokoko

263105

SKÅP, rokoko, 1700-talets slut, bemålat, höjd 230, 130x49 cm, nyckel finns
Proveniens: Gysinge

Renoverat samt senare bemålat

Rum 9

Skåp rokoko

Budhistorik (13 bud)
1426169
9 400
1426175
9 400
1426169
9 200
1426174
9 000
1426169
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.