Christo färgoffsetlitografi

263102

CHRISTO (USA, född 1935): "The Pont Neuf - Wrapped", Paris 1975-85, signerad Christo, 1985, färgoffset, ca 60x95 cm

Rum 8

Christo färgoffsetlitografi

Budhistorik (10 bud)
1426540
1426537
1425968
1 900
1425863
1 800
1425435
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.