James Coignard färglitografi

263096

COIGNARD, James (Frankrike, född 1925): Komposition, signerad J Coignard, 22/30, färglitografi, ca 33x43 cm

Fack 7

James Coignard färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1426655
1418735

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.