Carl Kylberg färglitografi

263094

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad Carl Kylberg, färglitografi, 350/360, stämplad "litograferad av Arthur Lantz", ca 50x63 cm

Fack 12

Carl Kylberg färglitografi
Budhistorik (25 bud)
1427072
1 800
1427071
1 700
1427063
1 600
1426917
1427062

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.