Kris Indonesien

263082

KRIS, Indonesien, 1800-tal, balja i silver, längd 36 cm

Skador

Vapen/Medaljer

Monter 28

Kris Indonesien

Budhistorik (10 bud)
1424681
750
1416451
700
1416429
650
1416429
600
1416351
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.