Salvador Dali färgetsning

263080

DALI, Salvador (1904-1989): Figurkomposition, signerad och numrerad Dali 27/250, 17,5x12,5 cm

Fack 7

Salvador Dali färgetsning
Budhistorik (5 bud)
1426810
750
1426806
700
1426800
600
1425985
550
1414815
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.