Salvador Dali

263078

DALI, Salvador (1904-1989): Figurkomposition, signerad och numrerad Dali 27/250, 17,5x12,5 cm

Fack 7

Salvador Dali
Budhistorik (3 bud)

1426559
1426106
1426104
950

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.