Ida Giesecke oljemålning

263073

GIESECKE, Ida (Tyskland, 1866-1931): Landskap med figurer, signerad I Giesecke , olja på duk, 35x46 cm

Smärre färgskrap, rispa

Konst, Måleri

Rum 14

Ida Giesecke oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1422080
2014-09-06 12:05:29

2014-09-09 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.