Ida Giesecke oljemålning

263071

GIESECKE, Ida (Tyskland, 1866-1931): "Hornbach", signerad och daterad I Giesecke -96, olja på duk på pannå, 19x39 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Ida Giesecke oljemålning

Budhistorik

2014-09-09 kl 15:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.