Gunnar Torhamn oljemålning

263067

TORHAMN, Gunnar (1894-1965): Kungliga Slottet, Stockholm, signerad Torhamn, olja på duk, 80x100 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1426958
1 600
1426950
1426949
1426562
1426129

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.