Bordslampa Louis XV-stil

263062

BORDSLAMPA, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, elektrifierad, höjd ca 58 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa Louis XV-stil

Budhistorik (16 bud)
1425316
1 700
1425314
1 600
1414987
1414987
1424472

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.