Osvald Eslon oljemålning

263059

ESLON, Osvald (Estland/Sverige, 1895-1961): Dramaten i Stockholm, signerad O Eslon, olja på pannå, ca 50x60 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Osvald Eslon oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1423115
600
1418499
550
1414924
500
1418152
450
1414924

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.