Oidentifierad konstnär 1800-tal

263048

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med promenerande par, otydligt monogramsignerad AM (ristad signatur), olja på duk fäst på pannå, ca 25x27 cm

Ytskada

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (2 bud)

1427148
1427004

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.