Olle Bonniér pastell

263046

BONNIÉR, Olle (född 1925): Skiss, signerad och daterad OB -62, pastell, 25x33 cm

Mindre pappersskador

Konst

Monter 2

Olle Bonniér pastell
Budhistorik (14 bud)
1426533
1426472
1425747
950
1425746
900
1425745
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.