Fat

263043

BUCKELFAT, vitmetall, 1800-tal, antikiserande motiv, brättet med rocailler, diameter 53 cm

skador och lagningar

Diverse

Fat

Budhistorik (1 bud)

1413679
2014-09-01 18:18:20

2014-09-08 kl 10:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.