Tavla

263041

DEKORATIV TAVLA, olja på tryck, signerad J Taylor USA, 66x52 cm

Diverse, Konst, Måleri

Rum 14

Tavla

Budhistorik (8 bud)
1424861
650
1423138
600
1421652
550
1418859
500
1417481
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.