Bord med stenskiva empirestil

263038

BORD med stenskiva, 1900-tal, runt, empirestil, förgyllt, höjd 72, diameter 46 cm

Skador och lagningar

Rum 2

Bord med stenskiva empirestil

Budhistorik (8 bud)
1424784
1 800
1425027
1 700
1424784
1 600
1425026
1424784

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.