Skål i stengods Berndt Friberg för Gustavsberg

263035

SKÅL, stengods, Gustavsberg, Berndt Friberg, 1960-tal, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd 7,5, diameter 11,5 cm

Spegeln med smärre krackelyr

Keramik/Porslin

Monter 26

Budhistorik (19 bud)
1424524
1 400
1424522
1 300
1424523
1424522
1424512

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.