Maurice Estéve färglitografi

263017

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Komposition, signerad Estéve, 102/200, färglitografi, ca 43x53 cm

Blekt

Rum 6

Maurice Estéve färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1426133
2 600
1418716
2 400
1417506
1417731
1417506

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.