Vas Edvin Ollers tenn

263011

VAS, Edvin Ollers 1950, tenn, vid basen dekor i relief, stämplad GJUTET TENN Z8 OLLERS, höjd 34,5 cm

Smärre slitage

Design, Diverse

Monter 26

Vas Edvin Ollers tenn

Budhistorik (5 bud)
1423788
1423371
950
1422446
500
1422311
1421501

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.