Sture Meijer

263010

MEIJER, Sture (född 1931): "Öppning mot havet", signerad Meijer, olja på duk, 45x57 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Sture Meijer

Budhistorik (4 bud)

1426757
1426563
1426754
1426563

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.