Lars Gustafsson akvarell

263009

GUSTAFSSON, Lars (född1936), "Capitol 10000", signerad och daterad LG 1988, akvarell, 22x30 cm

Ändringar/tillägg
Lars Gustafsson, författaren

Konst, Måleri

Fack 11

Lars Gustafsson akvarell

Budhistorik (1 bud)

1426627
2014-09-09 12:06:57

2014-09-09 kl 12:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.