TÖRNEMAN, Axel: teckning

262998

TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Studie för interiör, signerad och daterad A. Törneman 1924, 29x22cm. Troligen studie för interiören för biograf Skandia i Stockholm.

Konst, Måleri

Rum 5

TÖRNEMAN, Axel: teckning

Budhistorik (5 bud)
1414968
500
1423439
450
1414968
1421129
1414968

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.