Färgetsningar

262989

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (7) Figurkompositioner, signerade och numrerade -77, 15/75, färgetsningar, bladmått 38x29 cm

Visas på begäran

Färgetsningar

Budhistorik (27 bud)
1426529
1421431
1420534
1 900
1421430
1 900
1420534
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.