Ragnar Persson olja på duk

262988

PERSSON, Ragnar (1905-1993): Vinterlandskap, signerad R.P, olja på duk, 21x26,5 cm

Konst, Måleri

Monter 18

Ragnar Persson olja på duk

Budhistorik (9 bud)
1455297
3 800
1455294
3 600
1455293
3 400
1453310
3 200
1453309

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.