Kuriosa

262985

KURIOSA, 8 st, delvis antiken, korall, brons och lergods, höjd ca 2,5-4 cm,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador

Etnografica, Diverse

Monter 3

Kuriosa

Budhistorik (20 bud)
1426566
1426498
1426498
1 600
1425292
1426497
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.