Skulptur

262982

SKULPTUR, manshuvud, gips, monterad på sockel av trä, total höjd ca 37 cm,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador, bortfall

Diverse

Rum 7

Skulptur

Budhistorik (4 bud)

1426785
450
1426484
1425751
1416284

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.