Skulptur

262980

SKULPTUR, sittande orientalisk kvinna, skuret och bemålat trä, höjd ca 45 cm,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador

Diverse

Rum 3

Skulptur

Budhistorik (12 bud)
1415897
1420343
1415897
700
1415962
700
1415897
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.