Skulptur

262976

SKULPTUR, 18/1900-tal, indopersiskt område, trä, ryttare, höjd ca 32 cm,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Skador, bortfall

Diverse

Monter 3

Skulptur

Budhistorik (4 bud)

1426085
850
1424672
550
1423145
1417136

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.