Anders Foglin litografi

262972

FOGELIN, Anders (1933-1982): Dansande figurer, signerd Anders Foglin, numrerad 28/90, färglitografi, ca 25x36 cm

"Intygar Emy Låås"

Fack 1

Anders Foglin litografi
Budhistorik (5 bud)
1459580
450
1459546
1459579
1459546
1452016

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.