Armlänsstol i senbarock

262969

ARMLÄNSSTOL, 1700-tal, senbarock, ek, sitthöjd 44 cm

Renoverad och kompletterad, skador

Rum 6

Armlänsstol i senbarock

Budhistorik (16 bud)
1423860
6 800
1423745
6 600
1423859
6 400
1423745
6 200
1423853
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.