Ian Rusth färglitografi

262966

RUSTH, Ian (född 1950): "Gustafs vals", signerad och numrerad Ian Rusth 81/140, färglitografi, ca 43x36 cm

Fack 4

Ian Rusth färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1454504
1454487
1454503
1454487
1 600
1448835

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.