Bengt Lindström litografi

262962

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): signerad Lindström, 345/400, litografi, 29x21,5 cm

Konst

Fack 13

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (18 bud)
1458277
1 300
1455633
1458276
1455633
1458275
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.