Shirley Tommos vävnad

262953

VÄVNAD, Shirley Tommos (född 1933): "Holger Blom´s sommarstockholm", monogramsignerad och daterad ST 85, ca 111x229 cm

Mattor/Textilier, Konst

Rum 9

Shirley Tommos vävnad

Budhistorik (1 bud)

1423618
2014-09-07 08:05:50

2014-09-07 kl 10:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.