Taburetter Karl Johan

262950

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, grönmålade med bronserad dekor, plyschklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Etthandtag med avslag, senare bemålade, ytskador

Rum 4

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
1424411
1422415
900
1421361
750
1421360
600
1421359

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.