Målningar

262940

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kompositioner, signerade och daterade 1988, olja på duk, 21x26 cm vardera

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 11

Målningar

Budhistorik

2014-09-09 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.