Lage Lindell serigrafi

262938

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell 75/135, bladmått 78x106 cm; oramad

Veck, kantskador

Rum 1

Lage Lindell serigrafi
Budhistorik (19 bud)
1419873
1420130
1419873
1 900
1419822
1 800
1419822
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.