Lennart Rodhe serigrafi

262936

RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1980, 46/75, färgserigrafi, 56x79 cm

pappersveck

Rum 1

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik

2014-09-09 kl 17:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.