Skedar silver 1800-tal

262932

SKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal, bl a L Ericson samt Björkman, längd 20-23 cm

Slitage, med monogram

Silver

Monter 27

Skedar silver 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1418697
550
1418696
500
1412748
450

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.