Skedar silver 1700-tal

262931

SKEDAR, 4 st, silver, 1700-tal, stämplade Granbom, Stråtin, C Fahlberg, Schwart, delvis med monogram, längd 20-22 cm

Silver

Monter 27

Skedar silver 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
1419657
2 800
1424454
2 600
1419657
2 400
1424452
1419657
1 900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.