Monterbord gustaviansk stil förgyllt

262909

MONTERBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, förgyllt, skuren trädekor och pastellage, invändigt klädd med turkos sammet, med belysning, höjd 78, 40x70 cm

Bruksslitage

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
1413993
1413580
1 300
1412535
1412022
1411985

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.