Orientmatta

262871

ORIENTMATTA, kelim, semiantik/antik, daterad, ca 330x184 cm

Smärre skador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta
Budhistorik (9 bud)
1443784
1443781
1443777
1 300
1443774
1443772

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.