Peter Dahl färglitografi

262859

DAHL, Peter (född 1934): Dans till orkester, signerad Peter Dahl, numrerad 10/375, färglitografi 56x40 cm

Rum 5

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1452808
1451674
1451674
1451497
550
1448263
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.