Soffbord 1900-talets andra hälft

262856

SOFFBORD med klaffar, 1900-talets andra hälft, betsat, lådor i sargen, beslag och fotavslut i mässing, höjd 56, 102x52 cm

Smärre ytskador

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1424318
1424188
1416308

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.