Corneille färglitografi

262853

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kvinna och tiger, signerad och daterad Corneille -96, numrerad 175/200, färglitografi 55x70 cm

Fack 15

Corneille färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1454365
1 400
1454325
1 300
1454325
1439356
1439356

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.