Oscar Reuterswärd oljemålning

262851

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Geometrisk komposition, signerad Oscar Reuterswärd, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Oscar Reuterswärd oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1454602
8 000
1453929
7 800
1451525
7 600
1447670
6 200
1439861
5 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.